Dodaj do ulubionych Mapa strony
ŻALUZJE POZIOME

Żaluzje zaciemniające charakteryzują się tym, że otwory na sznurki wykrojone są blisko krawędzi piórek a zastosowana drabinka ma zmniejszony skok poprzeczek. Dzięki temu w pozycji zamkniętej w żaluzja takiej niewidoczne są otwory na sznurek(jak ma to miejsce w standardowej żaluzji poziomej), ponieważ przesunięty otwór jednego piórka zasłonięty jest krawędzią następnego.

  • Możliwe wykonania tylko dla szerokości piórek 25mm,
  • Możliwość wykonania dla isotry, standard, patent: również fix,
  • Piórka odwracają się tylko ,,w jedną stronę.


25 mm

Jest to najbardziej popularna forma ochrony wnętrz przed nasłonecznieniem. Stosowane jako element uzupełniający okna jak również element dekoracyjny, Żaluzje poziome są dostępne w kilkudziesięciu kolorach, w tym również z osprzętem kolorowym: sznurek, drabinka i rynny w kolorze listew. Mogą być instalowane do każdego rodzaju okien, zarówno do okien drewnianych jak i plastikowych, na zewnątrz okna lub między szyby. Stosowane przez firmę Vertex uchwyty oraz akcesoria dodatkowe dają wiele możliwości montażowych, również bez ingerencji w ramę okienną oraz łatwy demontaż np. podczas mycia.
Jedna z odmian żaluzji poziomych - żaluzje fiksacyjne - stanowi idealne rozwiązanie w przypadku okien uchylnych. Dużą zaletą żaluzji poziomych jest znakomita regulacja naświetlenia poprzez bezstopniowe nachylenie listew, oraz widoczność na zewnątrz przy pełnej eliminacji nasłonecznienia. Wysoka jakość naszych produktów zapewnia niezawodne działanie.


16 mm

Ciekawa propozycja w grupie żaluzji poziomych. Wąskie piórka jeszcze lepiej pozwalają regulować nasłonecznienie, a przy tym stanowią nowatorskie rozwiązanie w popularnej grupie produktu. Stosowane jako element uzupełniający okna jak również element dekoracyjny.Żaluzje poziome o szerokości piórek 16 mm są dostępne w kilkunastu kolorach, w tym również z osprzętem kolorowym: sznurek, drabinka i rynny w kolorze listew.
Mogą być instalowane do każdego rodzaju okien, zarówno do okien drewnianych jak i plastikowych, na zewnątrz okna lub między szyby. Stosowane przez firmę Vertex uchwyty oraz akcesoria dodatkowe dają wiele możliwości montażowych, również bez ingerencji w ramę okienną oraz łatwy demontaż np. podczas mycia. Możliwe jest również wykonanie żaluzji poziomej 16 mm fiksacyjnej. Taka forma stanowi idealne rozwiązanie w przypadku okien uchylnych.


Istora

To efekt ciągłej walki producentów o dostosowanie tradycyjnych wyrobów do najnowocześniejszych systemów okiennych.
Skojarzenia z tradycyjną żaluzją poziomą mogą powodować jedynie poziomo ułożone, aluminiowe listki. Reszta to całkowicie nowy system, otwierający przed użytkownikiem zupełnie nowe możliwości. Sterowanie żaluzją ISTORA jest proste dzięki użyciu łańcuszka służącego zarówno do podnoszenia, jak i pochylania listków żaluzji. Żaluzja ISTORA dzięki prostemu i trwałemu systemowi linek i prowadnic stanowi wraz z oknem zintegrowaną całość i jest zawsze równoległa do szyb. Umożliwia to bezpieczne,wielokrotne użytkowanie zarówno do okien rozbieralnych, uchylnych jak i dachowych do kąta pochylenia 45 stopni.
Zaletą tego typu żaluzji jest prosty i szybki montaż. Rynna górna i dolna, wykonane z aluminium, są odporne na korozję, co pozwala na stosowanie ISOTRY w łazienkach i miejscach o dużej wilgotności.


Drewniane

Żaluzje te są wykonane z drewna balsowego wysokiej jakości. Odpowiednie dla osób, które cenią sobie naturalność i względy ekologiczne przy wyposażaniu swojego mieszkania.
Szeroka gama kolorystyczna pozwala na idealny dobór żaluzji do okien oraz do wnętrz. Szczególnie dobrze korespondują z dodatkami z drewna, skóry lub rattanu


Dyskretna

Żaluzje zaciemniające charakteryzują się tym, że otwory na sznurki wykrojone są blisko krawędzi piórek a zastosowana drabinka ma zmniejszony skok poprzeczek. Dzięki temu w pozycji zamkniętej w żaluzja takiej niewidoczne są otwory na sznurek(jak ma to miejsce w standardowej żaluzji poziomej), ponieważ przesunięty otwór jednego piórka zasłonięty jest krawędzią następnego.

NIETYPOWE

Żaluzje nietypowe znajdują zastosowanie do okien o niestandardowych kształtach, takich jak łuki, trójkąty, trapezy, pięciokąty, sześciokąty, koła, itp. Możemy wykonać żaluzje do każdego ksztaltu okna w systemie 27x19mm Nie istnieje możliwość wykonania żaluzji nietypowej w systemie VENUS.

Aby wykonać żaluzję o kształcie zawierającym łuk potrzebny jest dokładny szablon powierzchni zasłonięcia. Do wykonania żaluzji wielokątnej potrzebne są dokładne wymiary wszystkich boków. Żaluzje nietypowe mają ograniczone funkcje działania, np. żaluzja w kształcie koła podciąga się tylko do połowy. 

  

Wszystkie prawa zastrzeżone. Platforma: iCMS3