Dodaj do ulubionych Mapa strony
ROLETY

ROLETY MATERIAŁOWE

Wykonane z materiałów impregnowanych i antyelektrostatycznych przez długi czas pozostaje osłona okna i domu. Dostępne w wersji standard jak również w kasetkach z prowadnicami Estetyczna kasetka, prowadnice, a także zastosowanie tkanin zaciemniających, wzmocnionych trwałymi nieprzepuszczalnymi światła PCV pozwala całkowicie zbezpieczyć się przed słońcem.


ROLETY ZEWNĘTRZNE

Produkowana ze specjalnie wyprofilowanego, wysokogatunkowego aluminium. Stanowi element elewacji budynku, chroniący przed czynnikami zewnętrznymi, począwszy od atmosferycznych, a skończywszy na ingerencji nieproszonych gości. Główne zalety:
  • stanowi dobrą izolację cieplną, a co za tym idzie zmniejszenie kosztów utrzymania ciepła
  • ochrona akustyczna
  • stanowi dodatkową ochronę otworu okiennego
  • podnosi standard budynku
  • umożliwia zastosowanie zarówno do nowych jak i już istniejących budynkówSYSTEM STANDARD - montaż na elewacji budynku, bądź we wnęce okiennej. Przeznaczony do stosowania w istnieją- cych budynkach.

Roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w ościeży. Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym i jest dopasowana do wyglądu budynku. W systemie tym oferujemy do wyboru dwa rodzaje skrzynek: skrzynki czworokątne w systemie SK 45 i okrągłe w Systemie Owal. Spełniając kolejne oczekiwania klientów o wysokich wymaganiach architektonicznych poszukujących nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań, oferujemy System Owal. Dotychczas sprawdzona i niezawodna technika rolet zostaje połączona z elegancką i nowoczesną skrzynką i prowadnicą aluminiową o zaokrąglonym kształcie. Dzięki tej niezwykłej formie mają Państwo możliwość nadania każdej elewacji całkowicie indy- widualnego charakteru.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Platforma: iCMS3