Dodaj do ulubionych Mapa strony
BRAMY ROLOWANE

BRAMY ROLOWANE

 

Ze względu na swoje szczególne przeznaczenie, każdy garaż powinien być pomieszczeniem funkcjonalnym i bezpiecznym. Najistotniejszym elementem odpowiedzialnym za te właściwości jest brama garażowa. Brama, która nie tylko zabezpiecza samochód, lecz często broni także dostępu do domu. Mając na uwadze takie właśnie wymagania, proponujemy Państwu rolowane bramy garażowe.

Funkcjonalność
Rolowane bramy garażowe to rozwiązanie wszechstronne – bramę zamontować można zarówno w budowanych obiektach jak i w już istniejących. Ważną zaletą bram rolowanych jest oszczędność miejsca. Pracująca w płaszczyźnie pionowej brama jest szczególnie dobrym rozwiązaniem tam, gdzie podjazd do garażu jest krótki lub prowadzi wprost na ulicę. Poprawia to znacznie bezpieczeństwo kierującego, gdyż podniesiony pancerz bramy nie ogranicza widoczności. Funkcjonalność bramy rolowanej potwierdzają także poszczególne jej elementy. Profi le, z których zbudowany jest pancerz, charakteryzują się dobrą izolacyjnością cieplną i akustyczną. Dopływ światła zapewnić można montując w pancerzu profi le z przeszkleniem.

Bezpieczeństwo
Brama rolowana to rozwiązanie bezpieczne pod każdym względem. Pancerz wykonany z profi li PA 77 jest wytrzymały na działania mechaniczne, a solidne prowadnice znacznie utrudniają jego wyrwanie. Brama standardowo wyposażona jest również w zabezpieczenie przed podniesieniem. Hamulec elektromagnetyczny siłownika napędzającego bramę wraz z wieszakami blokującymi skutecznie udaremniają wszelkie próby podważenia bramy. Zgodnie z obowiązującymi normami w konstrukcji naszej bramy przewidzieliśmy także zabezpieczenie przed przygnieceniem zamykającą się bramą. W przypadku znalezienia się jakiejkolwiek przeszkody w polu działania fotokomórki, brama zostaje natychmiast zatrzymana. Problemu nie stanowi także awaria zasilania. W przypadku zaniku napięcia bramę można otworzyć lub zamknąć za pomocą awaryjnego napędu ręcznego (NHK), w który mogą być wyposażone siłowniki.

Estetyka
Jako istotny element architektoniczny brama powinna harmonizować z elewacją. Dzięki dobranej kolorystyce oraz estetycznemu wyglądowi może ona wspaniale podkreślać elewację domu i garażu. 

Komfort obsługi
Zastosowanie napędu elektrycznego oraz zdalnego sterowania zapewnia duży komfort obsługi. Sterowanie radiowe pozwala na otwieranie i zamykanie bramy bez potrzeby wysiadania z samochodu. Może to być szczególną zaletą np. w czasie deszczu lub wieczorem.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Platforma: iCMS3