Dodaj do ulubionych Mapa strony
BRAMY SEGMENTOWE

BRAMY SEGMENTOWE



Ocieplona brama segmentowa ISO 20 posiada wiele zalet, a przy tym bardzo korzystną cenę.
Brama Novoferm ISO 20 to wystarczający argument, aby wreszcie wymienić starą wysłużoną bramę w Państwa garażu na nową. Można też od razu zaplanować jej zamontowanie w nowym domu. Dzięki bramie takiej jak ISO 20 więcej ciepła pozostanie w Państwa domu. 

Więcej miejsca: dzięki nowym, bardzo wąskim, a jednocześnie stabilnym ościeżnicom brama ISO 20 potrzebuje bardzo niewiele miejsca do montażu. Wymagania co do ilości wolnej przestrzeni nad bramą również nie są duże. Wystarczy 12 cm nadproża. Jeśli dodać do tego fakt, iż podczas otwierania brama podnosi się do góry, nie zajmując przestrzeni przed garażem

Więcej ciepła: 20 mm warstwa izolująca z pianki poliuretanowej (bez freonu) nadaje bramie współczynnik przenikalności cieplnej k = 1 W/m2 K bardzo skutecznie zatrzymując ciepło wewnątrz Państwa domu. Podwójna stalowa powłoka bramy ISO 20 oprócz tego, że dobrze izoluje ciepło, jest również bardzo stabilna.

Większe bezpieczeństwo: zarówno ryglowanie, jak i sam zamek zostaty tak skonstruowane, aby do minimum zredukować ryzyko włamania. Dodatkowym atutem jest dwustronne ryglowanie bramy.

Więcej komfortu: cicha i nie wymagająca wysiłku podczas użytkowania, zapewnia to, co najważniejsze - komfort obsługi.

Reasumując - brama segmentowa ISO 20 sprawdza się zawsze i w każdym przypadku.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Platforma: iCMS3