Dodaj do ulubionych Mapa strony
DIERRE ASSO 3

 Stal elektroocynkowana
Zamek centralny
Klucz centralny
Klucz pomocniczy
Sztywny łańcuch
Szpon stały
Rygiel ruchomy
Rygiel Artiglio
Próg opadowy
Wizjer szerokokątny
Izolacja termiczna
Izolacja akustyczna
  Włoski koncern DIERRE jest europejskim liderem w produkcji drzwi antywłamaniowych, w skład którego wchodzi 8 dużych zakładów produkcyjnych.

Drzwi Dierre określane są mianem drzwi najnowszej generacji. Przykładem tego są drzwi, których funkcje sterowane są, za pomocą czytników linii papilarnych lub modułu GSM. Dzięki wysokiej jakości, estetyce i bogatemu wzornictwu (ponad 2000 wzorów okładzin) jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Jednocześnie dostosowujemy się do ich wymagań technicznych takich jak nietypowe wymiary, doświetlenia, odporność ogniowa, rozwiązania anty paniczne itp. Wszystkie drzwi antywłamaniowe spełniają wymogi ISO 9001, występują jako pełne, przeszklone, Jedno i dwuskrzydłowe, z jednym lub dwoma zamkami. Konstrukcja składa się z podwójnej stalowej blachy, a stalowe zawiasy są, regulowane we wszystkich płaszczyznach.

W Polsce drzwi antywłamaniowe Dierre sprzedajemy od 1997 roku, początkowo poprzez dwie firmy importowe. Następnie w roku 2000 powstała Dierre Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Obecnie na strukturę firmy składa się, oprócz centrali, kilka dużych Oddziałów m.in. w Gliwicach, Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi i Szczecinie. Dzięki rozbudowanej strukturze firmy jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalny i sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

Standardowo wyposażenie obejmuje: wizjer, sztywny łańcuch, ruchomy próg, zamek centralny sterujący 6 ruchomymi ryglami, zamek dodatkowy sterujący 2 ryglami, wkładkę budowlaną z kluczem, bloczek MIA (pozwala wymienić wkładkę a nie cały zamek), płytę ochronną ze stali manganowej zabezpie- czającą zamek od strony zewnętrznej oraz komplet okuć zaprojektowanych przez słynnego włoskiego projektanta Giugiaro. 

W chwili obecnej pragniemy przedstawić Państwu wprowadzany na rynek w promo- cyjnej cenie nowy produkt - drzwi D-Code.

Drzwi antywłamaniowe D-Code oprócz wymienionego wyżej wyposażenia standar- dowego posiadają wbudowany system elektroniczny, który stanowi podwójne zabez- pieczenie przed włamaniem. W autoryzo- wanym kluczu zatopiony jest moduł z unikalnym kodem, natomiast w zamku znajduje się uzwojenie indukujące impulsy elektroniczne. Tylko w momencie zgody protokołów elektroniki zamka i klucza możliwe jest otwarcie drzwi.DIERRE ASSO

Drzwi ASSO charakteryzują się optymalną równowagą między jakością a ceną . Ich struktura składa się z jednolitego elementu blach stalowej, ocynkowanej w procesie elektrycznym, wzmocnionego żebrowaniem przebiegającym pionowo, z czterech rygli stałych, z zamka głównego ( centralnego ) na klucz dwustronny i opatrzonego bloczkiem MIA oraz drugiego zamka. 
Ponadto posiadają wszelkie zabezpieczenia antywłamaniowe typowe dla DIERRE.
Poszczególne rodzaje okładzin drzwi ASSO nadają się do odpowiednich warunków atmosferycznych.
Bloczek MIA - rewelacyjne zabezpieczenie, patent Dierre stosowany we wszystkich zamkach, pozwala na wymianę klucza bez konieczności wymiany całego zamka. W przypadku kradzieży, zgubienia kluczy, podejrzenia o podrobienie, wystarczy wymienić bloczek MIA na nowy, zaopatrzony w nowy komplet kluczy. Wymianę można przeprowadzić samemu.
Ruchomy próg - automatycznie dopasowuje się do ukształtowania podłogi, chroni przed przepływem powietrza i nie dopuszcza do przenikania światła.
Usuwa się automatycznie przy otwieraniu drzwi.
Element ograniczający otwieranie - jest to nowoczesna wersja łańcucha sztywnego, montowany seryjnie w ramie, uruchamiany od wewnątrz za pomocą odpowiedniej gałki. Klucz SCATTO - wyjątkowy klucz dwustronny, który składa się tak, że z łatwością mieści się w zaciśniętej dłoni. 

Przykładowe wzory oklein 
 1. Uszczelka
 2. Wizjer szerokokatny
 3. Uszczelka
 4. Izolacja wewnętrzna
 5. Ruchomy rygiel górny
 6. Blacha elektroocynkowana
 7. Próg ruchomy automatyczny
 8. Zapornica(ogranicznik otwierania)
 9. Zamek centralny wieloryglowy
 10. Mechanizm płynnej regulacji automatycznego progu ruchomego
 11. Zawiasy regulowane
 12. Zamek dodatkowy na wkładkę cyryndlicznš
 13. Rygle antywłamaniowe
 14. Mechanizm rygla dolnego ARTIGLIO
 

Antywłamaniowe drzwi jedno-dwuskrzydłowe z wieloryglowym zamkiem centralnym wyposażonym w bloczek MIA

Wszystkie prawa zastrzeżone. Platforma: iCMS3